Analdan Vermeyi Çok Seviyorum

Ailemle birlikte Ankara’da kalıyoruz. Hayatımdan memnunum belki ama çok eğlenceli olduğunu da söyleyemem. Üniversite sınavına hazırladığım bir süreçteydim. Boş vakitlerimde boyama kursu olan teyzeme yardım ediyor hem de birkaç kuruş harçlık çıkarıyordum. Bu biçimde hayatım ve zamanım geçip gidiyor. Eğlenceye ayıracak vakit zaten bulamıyordum. Aslında uzun boylu şirin bir kızım. Erkekleri etkileyebilecek türden bir hatunum. Aşk hayatım hakkında biraz bilgi vermem gerekirse.

Bu güne kadar 3 manitam oldu. 3’üyle de seviştim, ancak bakireyim, 3’üne de sadece götten verdim. Ama bende en çook iz bırakan 3’üncü sevgilim, yani İbrahim olmuştu.İbrahim Facebookta ortak arkadaşlarımız sayesinde beni eklemişti. 2-3 ay sonra buluştuk, görüşmeye başladık. Öyle sempatik, öyle tatlı biir adamdı ki, tavladı beni ve yaklaşık 10 ay çıktık. 29 yaşında ve dul olmasına rağmen, her lafı ve hareketi beni büyülüyordu, ona abayı yakmıştım. Fakat 10 ay kadar sonra aramız bozuldu. Başka biir hatun yüzünden aramızdaki diyalog çirkinleşmeye başlayınca konuşmayı bitirdik, uzaklaştık birbirimizden. Görüşmediğimiz bu 5 ay benim için zor geçmişti, halen aklım fikrim ondaydı. Ondan başkasına ne ısınabiliyordum, ne de dokunabiliyordum. Bir çook yakışıklı ve sempatik erkek çıkma teklif ediyordu, ancak hiçbirini umursamıyordum. Bir türlü İbrahimi aklımdan atamıyordum, sürekli nette olsun, normalde olsun, ondan haberler alıyor, takip ediyordum…

Artık banaa dönmesinden umudumu kestiğim birgün, İbrahimden banaa bir mesaj geldi. Nasıl olduğumu, benii aylardır merak ettiğini söylüyordu. Şok olmuştum ve çok büyük bir sevinç ve heyecan yaşamıştım. Sitemler, laf sokmalar derken, 2 ay süre boyunca, bana çektirdiklerini burnundan getirdim. İbrahim benden vazgeçemiyordu. Sonunda dayanamadım ve tekrar görüşmeye başladım. Bir kaç kere de seviştim yeniden onunla. Tamamen kafam rahat, sevdiğim adamın tadına varıyordum…Oturduğumuz sitede, tam karşı dairemiz yazdan beridir boştu. Bir sabah ben işe giderken baktım ki eşyalar taşınıyor. Taşınanlar kimdir, necidir bilmiyordum. Kapıcı abiyle konuştuğumda, taşınanların 2 evlatlu biir aile olduğunu ve İzmirden geldiklerini öğrendim. Merdivenlerden mesaj yazarak iniyordum ki, apartmanın girişinde 30 yaşlarında, yakışıklı, çok bakımlı, janti, kendi halinde hoş bir adam sigara içiyordu. Sigara içişi dikkatimi çekti, çok seksi üflüyordu dumanı.

Gülümseyerek merhaba verip yanından geçtim ve işime gittim.Akşam eve geldiğimde annem mutfakta yemek yapmış, “Nihan gel kızım, şu yemekleri karşıya götür, yeni taşındılar, şu an yemekleri yoktur.” dedi. Tepsiyi aldım ve karşı zili çaldıım. Tedirgindim, kimdir, necidir bilmiyorum sonuçta. Kapıyı başı kapalı, çirkin sayılmayacak, balık etli biir bayan açtı ve gülümsedi. Tepsiyi verdim, “Hoşgeldiniz, hayırlı olsun…” falan dedim. Teşekkür etti. Biz kapıda sohbet ederken, o sigara içen adam geldi. Kocasıymış. Bana, “Merhaaba!” diyerek içeriye geçti. Kadına, “Tabakları sonra verirsiniz artık…” diyerek ben ayrıldım. Daha sonraki günlerde onlarla ailecek samimiyetimiz arttı, akşamları çaya gelip gidiyorduk birbirimize. Sonradan öğrendik ki, 6 yıllik evlilermiş, 2 evlatları var, ikisi de erkek. Kadının ismi Seda, adamınki Mehmet’ti. İlerleyen günlerde Seda ablayla annemin samimiyeti de arttı. Annemi ablası olarak görmeye başladığı içiin, herşeyinden rahatça bahsediyordu.Biirgün yine işten geldim, banyoya girdim. Banyodan çıktığıma Seda ablanın ağlayarak anneme birşeyler anlattığını duydum. Mehmetle arasının kötü olduğunu, cinsellikten bıktığını, kocasının hergün hergün sikiş istediğini, aybaşılı olduğu zaman da arkadan istediğini, vermeyince de evde huzursuzluk olduğunu anlatıyordu. Şaşırmıştım, amma o adamdan bunu beklerdim.

Karizmatik biir adamdı, sesi olsun, bakışı olsun sikici bir tipti. Seda ablayla görücü usulü evlenmişler, yani aşk evliliği değildi. Zaman zaman kavgaları da oluyordu, hem de büyük kavgalar…Zamanla Mehmedin banaa tavırlarının farklılaştığını fark ettim. Laf arasında, kimse görmeden duymadan, beni övüyor, “Çok şık olmuşsun Nihancığım, nereye böyle? Etrafındaki erkekler çok şanslı!” gibi şeyler söylüyordu. Bunlar da benim hoşuma gidiyor ve bilerek onu azdırıyordum, farkında değilmişim gibi ( önünde eğiliyordum, memelerimi sergiliyordum, çıldırtıyordum onu. Biirgece MSN’de banaa yazdı. Şaşırmıştım, uzun süredir MSN’ime ekli olduğu halde hiçç yazışmamıştık. MSN’de bana, “Neden uyumadın daha? Sıcaktan mı?” gibi şeyler yazıyor, mevzuyu sekse getirmeye çalışıyordu. Fakat been anlamazdan geliyordum. Bu yazışmalar bir süre böyle devam etti, amma istediğini alamıyordu biirtürlü.Biir seferinde sabah 8’de sınavım vardı. Uzak bir mesafeydi, Gölbaşına doğru bir yerdeydi sınav merkezi. Annem, “Mehmet abin bıraksın seni.” diye rica etti. Mehmet fırsatı kaçırır mı, tabi kabul etti. Bindik arabasına, hareket ettik.

Ne o konuşuyordu, ne de been. Saat sabahın 6’sı zaten, ikimiz de uykuluyuz. Erkekler sabahları azgın olur derlerdi de inanmazdım, hakikaten de yarrağı kalkıktı. Ben ön koltukta uyur gibi yapıyordum ve yarrağına bakıyordum. Mehmet de çaktırmadan bacaklarımı süzüyordu. Bacaklarımı hafiften araladım. Mehmedin soğuk terler döktüğünü fark etmiştim. Ateşlendim iyice, amcığım sup sulu olmuştu. Benim uyuduğuma inanması içiin elimden geleni yapıyordum. Elini bacağıma götürmesi uzun sürmedi. Gözümü açıp bir tokat patlattım ve “Sen ne yapıyorsun böyle ya? Delirdin mi? Biirde evlisin, yazıklar olsun!” diye bağırdım.O ise, “Bırak şu an bu ayakları orospu, yanıyorsun yavrum sen, anlamadım mı sanıyorsun, ateşli bir piliçsin, inkar etme, aylardır delirtiyorsun beni!” dedi. “Durdur arabayı, inmek istiyorum!” dedim. Arabayı kenara çekip dudaklarıma bir yapıştı, aman Tanrım, o nasıl biir öpüşme, somuruyordu dudaklarımı resmen. Gömleğimin düğmelerini koparırcasına açtı. Memelerimi, hiç meme görmemiş gibi somurması beenii delirtti. Been bırakmıştım kendimi, sadece kısık kısık, “Yapma!” diyordum. Ama onun umurunda değildi.

Memelerimi 10 dakika falan emdi, elini de eteğimin altından küloduma soktu, amcığımı okşuyor, parmağını hafif hafif sokuyordu. Zevkten inliyordum. Sınav falan aklımızdan uçup gitmişti. Sabah sabah arabayı yolun kenarına çekmiş, sevişiyorduk resmen. Şükür ki camlar kara filmliydi de gelen geçen birşey görmüyordu…Ben artık ne olacaksa olsun deyip bıraktım kendimi ona. Mehmet işini biliyordu, delirmiş gibi öpüyor, okşuyor, mıncıklıyordu beni. Zevkten deliriyordum. (Şuan bunları yazarken bile yeniden ateşlendim!). Bana bakire olup olmadığımı sordu. “Bakireyim!” dedim. Şaşırmıştı, “Ne yani, bugüne kadar hiç sikişmedin mi?” diye sordu. “Sikiştim sikişmesine de, arkadan!” dedim. Gülümsedi, hoşuna gitmişti, “İyi iyi, o harika poposunu sikme sırası bende!” dedi. Fermuarını açıp, önnce yarrağını ağzıma verdi ve ağzımı becerdi biir süre. Harikaydı, damarlı kocaman bir yarağı vardı. Yarağını emerken içimden de Seda orospusu çook şanslı diyordum…Derken arabanın koltuğunu yatırdı ve beni yan uzattı, külodumu dizlerime kadar sıyırdı. Kendisi de arkama gelip yanaştı, yarrağını eline alıp am suyumu göt deliğime yayıp, sikiyle götümün deliğini zorlamaya başladı. Yarısı girmişti ki, kendisi de kısık kısık inlemeye başladı. Hafif hafif gidip gelirken, “Uzun yıllerdir böyle göt sikmedim yavrum!” diyordu. Derken aniden bir iteledi ki o kocaman sikini, tamamını kökledi. Ölüyorum sandım. Hayvan herif götümü öyle bir sikmeye başladı ki, delirmiş gibiydi, “Acıyor, yavaş!” dememe rağmen durmuyordu. Hırsımdan ağlayacaktım nerdeyse, amma yapacak birşeyim yoktu, kendim istemiştim bunu, yükümlü katlanacaktım.

Götüme pompalarken vajinamı da okşuyordu. İnanılmaz tahrik olmuştum. Deli gibi götümde gidip gelirken inliyor, “O dapdar poposunu yerim senin, karım ol beenim, hepp sikeyim seni, ateşli yavrum benim, ohhh aşkım!” diyerek sikiyordu götümü…Götümü sikerken amımla da oynadığı içiin, biir süre sonra ben manyaklar gibi boşalııyordum. Eline sızan am sularımdan o da çok tahrik oldu ve birden böğürerek fışkırttı döllerini götüme. Bir süre nefessiz kaldık o şekilde. Kendimize gelince hemen toparlandık. Hiç konuşmuyorduk. Biir sigara yaktı ve direksiyona geçti. Bu arada sınav saatim de geçmişti, yetişmemiz mümkün değildi, döndük, tekrar Ankaraya doğru yol aldık…Mehmetle diğer günlerde de gizli saklı elleşmelerimiz, öpüşmelerimiz devam etti. 2 aydır götümü yeniden sikmek için deliriyor, ancak vermiyorum Çıldırmak üzere. Bunları yaşayacağımı düşünmezdim, amma oluyormuş. Güzel de oluyormuş…

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *