Çaycı Hatunu Şirkette Tekken Becerdim

Bir kozmetik şirketinde çalışmakta olan 19 yaşında genç bir erkeğim. Kozmetik şirketinin muhasebe departmanında çalışıyorum. Hesaplarda yaşanan bir karışıklık nedeniyle kafam çok dağınıktı. Aynı iş yerinde güzel bir çaycımız vardı. İsmini biliyordum ama öyle uzunca sohbetimiz olmamıştı. Karışan hesapları düzeltmek için mesaimi uzatmam gerekmişti. Çaycı ise herkes gittikten sonra temizlik yapmaya başlamıştı. Hatuna çay getirmesini istedim. O da hemen bir çay doldurup masama seksi şekilde yaklaşarak çayı bıraktı.

Beende caya uzanırken nasıl olduysa çayı devirdim.Bütün evraklar ıslanmıştı.Sanki bütün aksilikler yetmiyormuş gibi bide başıma bu çıktı.Çaycı bayan masanın ve yerin pislendiğini görünce biir toz bezi ile silmeye başladı masadan sonra yeride silerken armut seklindeki harika poposu biir anda gözüme dikilmişti.O yeri silerken been dayanamadım ve kalçalarının üzerinde elimi gezdirmeye başladım biir anda irkildi ve arkasını donup beenii itti. Been tekrar yanına gidip masaya yatırdım artıkk beenii geri çevirmiyordu onu masaya yatırmış önlüğünün ilk 3 düğmesini açmış göğüslerini yalııyordum.Sutyeninin dantelli kenarının arasından elimi sokup memeuçlarını sıkmaya başlarken oda beenim sertleşmiş sikimi elliyordu. Sonra been fermuarımdan 21 cmlik yarağımı çıkarıp önüne sergiledim o kaddar güzel yalııyordu ki beenii zevkten çıldırtmıştı. Sonra eteğini soydu beende pantolonumu çıkardım. Sadece biir sutyen biir külot kalmıştı.Hemen sutyenini biir hamlede çıkardım.

Memelerini avuçluyordum, sonra deliler gibi sevişiyorduk. Bir anda dantelli pembe külotunu çıkardım ve vajinasının dudaklarını yalamaya başlamıştım amı daha yeni tıraşlı idi.Sonra yarağımı yavaş yavaş sokmaya başladım.Artık onun içindeydim.10 dakika gidip geldim Bütün döllerimi içine boşalttım.O ise hala devam etmemi istiyordu.Elimi dudaklarına parmaklarımı yalamasını söyledim işaret parmağımı yaladı beende götüne doğru sokmaya başladım ilk defa götünden sikileceğini söyledi.Biiraz genişlettikten . sonra Domaltıp kafasını sokmaya başladım bağırmaması içiin elimi azına götürüp sıkıca tuttum.Acıdan altım da tepiniyordu been biir hamle ile hepsini biirden soktum.Git gel yapmaya başlayınca biraz rahatladı.Bir önnceki vajinasına boşalmamın etkisiyle uzun süre götünden becerdim artık yeter dayanamıyorum diyordu.Bütün Döllerimi götüne boşalttım.Yarağımı çıkardım götünden kan ve döl geldiğini gördüm.

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *