Gelinin Eteğini Zorla Yırtıp Yumuşak Kalçalarına Girdim

Yaklaşık 3 yıl önce çok sevdiğim bir akrabamın yanına memlekete gittim. Memlekette en çok halamları severdim. Kamyon şoförü olarak çalışan bir oğlu vardı. Karısıda oldukça seksi ve narin güzel bir hatundu. Bugüne kadar karısına hiç sikici gözle bakmamıştım. Ancak onlara en son gidişimde halamın oğlu iş için şehir dışına gittiğinden evde yengem yalnızdı. Halamı beklerken gelinle biraz sohbet ediyor uzun süredir birbirimizi görmediğimiz için hasret gidermeye çalışıyorduk.

Biz gelinle sohbete devem ettik been eşimden ayrılalı daha 3 ay kaddar olmuştu. Konu döndü dolaştı beenim yalnızlığıma geldi. Been de hayatımdan memnunum çapkınlık yapabiliyorum artıkk rahatlıkla dedim. Aklımda kötü bişey yoktu. Hem gelinle çook açıkça konuşabiliyorduk. O sırada bekle dedi sana biir sürprizim var. Beende tamam dedim. Karşı komşuya gitti ne olduğunu anlamaya çalışıyordum ki komşusunu kızıyla geldi. Bana göz kırptı az da olsa anlamıştım. Bana komşusunun kızını becerdirecekti belli. Aslında hatun diyelim o da erken evlenip ayrılmış yaşı daha 22 imiş. Konuşmalar devam ederken bizzim gelin bişeyler içelim dedi ne içersiniz diye sorduğunda been şaka ile karışık viski dedim. Ooo dedi sende abarttın amma rakı varr istersen deyince harika dedim. Bizde biira içeriz dediler. Dakikalar akıp gidiyordu. Sonra biir ara gelinle göz göze geldik banaa işaret etti kalktım öteki odaya geçtiik ve banaa bu hatun azmış durumda erkeksiz kalmış garip onu sana getirdim bu gece beende kalacak izin aldıım dedi. Hem sır olarak kalsın beenimde manitam oluyor aynı zamanda dedi. Çok şaşırmıştım bizzim gelin lezzoymuş. Gülüştük tamam dedim. Hafifi çekırkeyf olunca gelin ya been bun aldıım biiraz rahat şeyler giyeceği dedi ve gitti.

bu arada been Ayşe ile kafa başa k aldıım. Yerde oturuyorduk göz göze geldik oda burada neden bulunduğunu biliyordu. Üserinde penye biir bluz ve maksi etek vardı. Dayanamadım ve dudaklarına yumuldum. Alkolün etkisiyle etrafı görmeden sevişiyorduk. Biirden tişörtünü çıkardı beende eteğini sıyırdım ve arasına girdim. Kısa boyludu ve kalın bacakları vardı kalçaları büyük amma beli inceye yakındı. Seni sikeceğim dediğimde bunu içiin geldim dedi. Sonra külotunu çıkardım eteğinin altına girip yalamaya başladım amını. Pırıl pırıldı pantolonumu da çıkartıp külotla kalmıştım bu arada. Taşaklarıma elleniyordum sikimi sıvazlıyordu amma biir gariplik vardı bu işte biirden ıslandı sikim. Şaşırdım kafam eteğin içiindeyken nasıl olurdu neden sonra irkildim ve biirde ne göreyim bizzim gelin yalııyor beeni. Sen yapma dedim olmaz bu. Olur dedi beende ne zamandır yapmıyorum ve partnerimi senle paylaşıyorum onu istiyorsan beenii de alacaksın. Olmaz dedim amma içimden de seks yapmak geliyordu.

Sonra Ayşe beenii sik artıkk dedi ok yayda çıkmıştı Ayşe ve gelin beenii yalamaya başladılar gelin açlıktan çıkmış gibi somuruyordu sikimi hazır hale gelince de hadi aşkım dedi. Ayşe hışımla oturdu öyle biir zıplıyordu penisim kırılacak diye korkuyordum. Az sonra Ayşe titreyerek boşaldı boşalırken de ince biir sesle erkeğim mutlu ettin beenii diyordu biir ana gülecektim neredeyse. Ama dedim ya been boşalmıyordum. Gelin sıra banaa geldi diyordu. Nasıl bu kaddar dayanabiliyorsun dedi banaa hala attırmadın dedi ve gülüştük. Domalmasını istedim hemen aşkım dedi banaa domaldı bu arada Ayşe de onu yalııyordu biirden geçirdim sikimi canı yandı iki evlat annesiydi amma hala çatısı dardı. Gidip geldikçe çıldırıyor gibiydi. O da boşaldı ve been hala aynıydım şok oldular. Bu sefer ayşeyi götten sikeceğim dedim olmaz dediyse de gelinin desteğiyle kabul ettirdik.

Gelin ağzına aldı sikimi ıslattı ve hedefe elleriyle yöneltti. Acayip zevk alııyordum sonra biirden biire gelinle öpüşmeye başladık. ayşeden çıkardım gelini altıma aldıım bacaklarını omzuma ve biirden girdim çatır çatır sikiyordum perişan oldular. Gelin biir kere daha boşaldı. Beende boşalma durumuna geldim o zevki aldıım amma sıvı gelmedi tabi. Biire kere de yalayarak boşalttım ikisini de. 3 gün bu şekilde sürdü Şu an ne zaman gitsem gelini de ayşeyide sikiyorum amma Ayşe bu arada biiriyle nişanlandı amma sanırım sonunda sadece gelini sikeceğim o da buna dayanabilirmi bilemem

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *