Okul Arkadaşımla Serviste Yaşadığım Anılar

Merhaba arkadaşlar sizlere lise çağımda başıma gelen ve sürekli olarak yaptığım bir şeyi anlatacağım. Okulum evime uzak olduğu için servisle gidip geliyordum. Lise çağlarımdaki ergenliğim nedeniyle aklım hep abazanlıklara çalışıyordu ve ben de serviste tüm imkanları değerlendiriyordum. İşte sizlere serviste yaşadığım bir anımı anlatacağım.

Ben sempatik bir evladım ve kızları sürekli güldüren bir tipim. Kızlara sözümü geçirebildiğim için de her istediğimi yaptırabiliyordum. Bizim okulda Şule adında bir kız vardı ve o da bizim servisle gidip geliyordu. Şule ile serviste tanışmıştım. Şule’nin göğüsleri yoktu fakat bacakları ve götü çok güzeldi, eteği çok kısaydı. Ona el şakaları yapıyordum ve sesini çıkarmıyordu. Bir gün ona uykumun olduğunu söyledim ve o da bana art niyetsiz bir şekilde kucağıma yatabilirsin dedi. Ben de bunu fırsat bildim ve kucağına yattım. Fakat kız araya çanta koymuştu. İlk önce uyumaya çalıştım fakat hayalimdeki bacaklar bir çanta kadar yakındı bana ve o çanta engelini geçip bacaklarını ellemek istiyordum.
Ev ile okul arası servis ile 1 saatti ve mesafe uzun olduğu için onu uyuduğuma inandırdım. Sürekli sağa sola yatıyordum ve arada da titriyor gibi yapıyordum. Artık tamamen uyduğuma inanmıştı. Kafamı sürekli sallayıp çantayı aşağı doğru kaydırdım ve bacaklarına yattım. Artık bacaklarını ve amından gelen o ateşi hissedebiliyordum. Bacakları çok güzeldi. Yine uykumda yapıyormuş gibi elimi kafamın altına koydum. Yani artık ellerimle bacaklarına dokunabiliyordum. Elimi gezdirirken şans eseri eteğinin içeri açılan kısmını buldu ve elimi içeri attım. Şule bunu fark etti mi bilmiyorum ama külotlu çorabına dokunuyordum artık. Yumuşaklığını ve ateşini daha çok hissettim. Artık bacağını okşuyordum ve yavaşça amının kenarlarını okşamaya başladım. Artık iyice azmıştım ve amına doğru ellerimi götürdüm fakat artık benim niyetimi anlamıştı ve elimi cimcikledi. Okula varana kadar kafama kaldırmadım ve okula vardığımızda servisten çıktım. O günden sonra Şule hiçbir şey olmamış gibi benimle konuşmaya devam etti fakat o olaydan sonra kucağına yatmama daha izin vermedi.

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *