Üst Komşum Bana Yemek Getirmişti

Üst Komşum Evde Tekken Bana Tatlı Getirdi

Sizlere 2 ay önce yaşadığım bir anımı anlatacağım. Üst komşumuz bize sürekli yaptığı yemeklerden getirirdi ve bir gün ben evde tekken yine yemek getirdi. Ailemin sürekli memlekete gittiğini biliyordu ve belki de bu yüzden gelmişti. Duştan yeni çıkmıştı ve saçı ıslak, südyensiz şekilde bana yemek getirmeye gelmişti. Hikayemin devamı sizlerle.

Kapı çaldı ve kapıyı açtım. Gelen üst komşumuzdu. Kapıyı açtım ve elinde bir tabakla kapıda dikiliyordu. Bana evde kimin olduğunu sordu ve kimse yok dedim. Balkonumuza bir şey düşürdüğünü söyledi ve içeri girmek istedi. Ben hiç bir şey anlamamıştım ilk önce. İçeri gird ve balkondan düşürdüğü şeyi aldı. Daha sonra karşımda dikildi. Südyeni yoktu ve ıslak olduğu için memelerini görebiliyordum. Ona dikkatlice baktığımı anladı ve biraz oturup muhabbet etmek istedi. İçeri davet ettim, çay demledim ve oturup çay içtik. Çay içerken de beraber muhabbet ettik. Bana okulumun nasıl geçtiğini, derslerimi falan sordu ve daha sonra da kız arkadaşımın olup olmadığını sordu. Üst komşumuz evliydi ve bir tane de kızı vardı. Bana kendi kızını da anlattı ve daha sonra da yavaşça yanıma doğru yaklaşmaya başladı. Yaklaşırken de bana farkettirmemeye çalışyordu fakat ben durumu anlamıştım ve ona göre davranıyordum. Sikim kalkmıştı ve üzerimde şort vardı. Komşumuz sikimi gördü ve ona odaklandı. Daha sonra yavaşça bacağıma dokundu ve ben daha da çok heycanlandım.

Kulağıma eğildi ve sakin ol dedi, yavaşça sikimi okşamaya başladı. Hoşuna gitti mi diye sordu, ben de utandım cevap vermedim. Utanma dedi kimse bu yaşadıklarımızı bilmeyecek dedi ben de biraz rahatladım. O hala okşuyordu ve bende o böyleyse ben neden utanıyorum diyerek dakikalarca odaklandığım memelerini ilk önce üzerindeki yarı ıslak t-shirtünden avuçladım. Hoşuna gitmişti ve benim de çok hoşuma gitmişti memeleri çok büyük ve çok güzeldi. Daha sonra t shirtünden içeri elimi attım ve memelerini hissederek avuçlamaya başladım. Yavaşça şortumu aşağı indirdi ve bana sakso çekmeye başladı.

Çok hoşuma gitmişti, çok güzel sakso çekiyordu. Yaladı, emdi ve en sonunda yeter bu kadar deyip kafasını kaldırttım ve üzerindekileri çıkardım. Memeleri çok büyük olduğu için memelerinin arasına sikimi koydum ve gidip geldim. “bu hoşuna gittiyse sen bir de amımı gör” dedi ve eşofmanını çıkardı. Çok azmıştım ve onu bir güzel domaltarak siktim. İnliyordu, galiba uzun zamandır kocasıyla seks yapmamıştı. Boşalmaya yakın amından sikimi çektim ve götünün üzerine boşaldım. Banyoyu kullanabilir miyim dedi, gitti üzerini temizledi ancak ben daha yüzüne bakamıyordum. O da benim durumumu anladı ve benden habersiz kapıyı kapatarak evine gitti. O günden sonra her gördüğüm yerde komşumuzdan kaçıyorum ancak o güzel dakikaları asla unutamıyorum. Tekrar gelse evde tekken, yine sikerim.

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *