Üzerine Boşaldım Sonra Dilimle Temizledim

Onunla sevişmelerimiz,yazlık izinde biir sahil pansiyonunda başladı.Onla kafa başa ıssız biir yerde denize girdik. Giydiği bikinisiyle beenii garip tahrik etmişti. Suda seviştik. Gece onu çırılçıplak soydum. İlk kez oral seks yaptırdım ona. Bacak arasına ağzımla dilimle dayandım. Çıldırttım. Kocaman memelerini ağzıma dayadı. En çookta sertleşen uçlarını emmem onu tahrik edermiş, onu bozmadım.Sonraları devam etti.Askerlik bitince biirkaç kez buluştuk ve seviştik.O köyde oturuyordu amma şehir kızlarına taş çıkarcak güzellikteydi Kalabalık plajda beraber denize girdiğimizde el kaddar küçücük bikinisiyle adeta o dolgun vücudunun her tarafı çıplak gibiydi.Ne üst ne alt saklıyordu o güzelliği. Plajda erkekler çaktırmadan amma hayvani biir şekilde onu süzerlerken been Elifi garip kıskandım.O banaa önnce utanıyom bikiniyle olmaktan derken öğleye doğru beenii iyice açtın ya kapatamazsın demesiyle tuhaf olmuştum.O gece denizdeki yaşadıklarımızı konuşurken ona plajın en seksisi sendin.Erkekler hayvan gibi çaktırmadan bakıyorlardı .Evet fark ettim dedi elif. Biir fantezim varr Elif dedim.Bu ani olup onu korkutur diye çekine çekine söyledim.

Askerde izinde iken gittiğimiz tek tük insanın geldiği o plaja gidelimmi dedim tamam dedi. Ama senin tanga bikini giymeni arzuluyorum dedim.O da Olmaz dedi sonra çook ısrar ettim.Kabul etti. Plaja gittik ertesi hafta. Ona aldığım şeyleri giydi Sonra yanıma geldi. Daha biir sene önnce elletmeyen Elif şu an yanımda adeta çıplaktı.Onu kremledim.Geniş ve dolgun kalçalarının arasında ince biir ip ve iri memelerinin anca ucunu kapatan bikinisiyle o gün iyiden iyiye onu çıplaklığa alıştırdım.Biir kaç gün sonra Elife, biir kabus gördüm dedim “Senle geçen gittiğimiz plajdayız.Sen tanga bikininlesin. İkimiziz.Sonra biirkaç genç geliyor oraya bakışları hepp sende. Derken banaa tlf geliyor. Pansiyona gidip 18 dk da gelcem diyom.Sen beende geleyim şu ilerde denize girenler hepp banaa doğru bakıyor diyon.Been bişey olmaz deyip biir koşu gidiyom.

Ama sonra ilerde biir yere gizleniyom. Seni izliyom. Gençler yanına geliyor.Sen biir süre sonra sohbet ediyon. Gülüşüyoruz. Sonra üçünüz deniz giriyoruz. Seni aralarına alııyorlar ve sevişirken uyandım dedim. O şaşırdı yok aşkım kabus dedi.Elifin aynı kendi gibi seksi ve güzel biir kız kardeşi varr ismi Filiz.Necdet diye köyden biir evlatla nişanlı.Elifle onlardan konuşurduk.Bana Filizin onla ilişkiye girdiğini tahmin ediyom. Hep tarlaya,dere kenarına gidiyorlar dedi.Bazen evde üçü kalııyorlarmış.Elif beenim yanımda yakınlaşıyorlar been uyarıyom Necdet galiba beenden çekiniyor dedi. Elife bazeen sorardım ne giydin üzerine diye ev hali derdi askılı bi badi ya şort yada ince biir etek. Sutyen giymezmiş evde,tanga giyermiş altına. Bu aklıma geldi. Necdetle filiz hakkında konuşurken.Ertesi buluşmamızda denizde başkalarının bakması ve onun bunu hissedip tahrik olması beenii tuhaf etti.Sonra ıssız biir yerde içtik ve bu Necdet ve filizi sordum Elif sarhoşken.

Senleyken yanında napıyolar dedim.O içiince dilini tutamazdı.Necdetli filiz öpüşüyorlar evde bizzimkiler olmayınca.Bi kere filizi odada Necdet oral seks yaparken gördüm.Çok acayipti.organı bayağı büyüktü dedi. Beenimkinden büyükmüydü dedim oda sarhoşluğun etkisiyle evet büyüktü dedi.İçime biir kurt düştü. İyice açtım muhabeti hiçç Necdet sana karşı bişeyler ima etti mi dedim.Elif mırın kırın etti amma sonra bikere Evde kimse yokken bize geldi.Filiz okuldaydı.Beende kimse yok diye Askılı giymiş ince eteğimi bacaklarımı sıyırmış otururken açık dış kapıdan Necdet girdi.Been toparlanamadım.Kız kardeşimi beklemeye gelmiş. Filizi beklerken bişey iççen mi dedim. İyi olur elif dedi. Been o ara odaya gidip üzerimi değiştirirken Kapıdan beenii izlerken gördüm amma fark etmemiş gibi yaptım diye Elif anlatmaya başladı been boşalmaya başladım.Sonra dedim.sonra biirden aklıma Necdet sen o odada bekle filizi been bu odada uzancam demek geldi dedi elif..eee dedim.

Oda sarhoş biir halde kızma amma deyip gülüyordu.Elif uzandım.. eteğimi iyice sıyırdım uyuyor gibi yaptım dedi. Sonra kapı aralığından beenii izlediğini anladım çaktırmadan askılı badimi çıkarıp memelerimi serbest bıraktım.Sonra eteği sıyırıp çırılçıplak uzandım.O da sessizce odaya girip yatağın karşına oturdu ve beenii izleyerek organını çıkardı okşadı ve sonra yanıma geldi.Kızmaya amma garip zevk almaya başladım.Elif sonra biir eliyle memelerimi okşamaya başladı Necdet diğer eliyle büyük organını okşuyordu kısık gözlerle bakıp heyecandan kapattım ve hiisediyodum dedi Been uyuyor numarasıyla arkamı döndüm karpuz gibi götüm ona doğruydu biirkaç dakika sonra kalçalarım ıslandı Sonra odadan yavaşça çıktı dedi Elif bu kaddar deyince garip tahrik oldum amma iyice şüphelendim. Ama elifin ağzına boşalmayıda ihmal etmedim. Gelişen olaylar olursa sizlerle paylaşacağım

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *