Yaz Aşkımı Babannesinin Evine Attım

Merhaba benim adım Arda. 22 yaşındayım ve size 3 sene önce yaşadığım bir deneyimimi anlatacağım. O yaz başka bir şehirde yaşayan, fakat benim oturduğum şehirde akrabaları olduğu için sürekli bizim buraya gelen yaz aşkımla yaşadığım anımı anlatacağım. Umarım sizin de hoşunuza gider. İyi okumalar.

İlişkimiz 1 ay sürmesine rağmen her şeyi dolu dolu yaşamıştık. İlk buluşmamızda sahilde doya doya öpüşmüştük. Hatta o gün, yolda bizi gören bir kadın bize bağırmıştı ve kovulmuştuk. Eski sevgilim oldukça azgın ve doyumsuzdu. Bizim evimizin boş olmadığını bildiği için bir gün babannesinin evini bize ayarladığını ve rahatça takılabileceğimizi söyledi. Çok heyecanlanmıştım ve hemen kabul etmiştim. Ondan şort giymesini istemiştim çünkü kendisi bembeyaz tenliydi ve bacakları çok güzeldi.

Eve girdik ve biraz oturduk muhabbet ettik. Sonra yavaşça bana yaklaşmaya başladı, ben de ona yaklaştım. Kucağıma oturdu ve öpüşmeye başladık. Doya doya öpüşürken memelerini de okşuyordum. Dudağımdan çekildi ve “içerideki oda çok romantik, orada devam edelim mi?” dedi bana ve bende hiç ikiletmeden olur dedim ve kucağıma alarak onu odaya götürdüm. Oda gerçekten de çok romantikti, kırmızı loş ışıklar vardı içeride. Onu yavaşça yatağa bıraktım ve üzerine çıktım. Öpüşmeye devam ettik. Üzerindekileri yavaşça elimle sıyırmaya başladım, daha sonra onu kaldırıp üzerindeki t-shirtü çıkardım. Atleti yoktu ve sütyeniyle beraber öpüşmeye devam ettik. Yatağa oturur vaziyette öpüşürken o da benim üzerimi çıkardı ve sırtımda elini gezdirmeye başladı. Çok hoşuma gidiyordu ve ben de onun sütyenini kopçasını çıkardım. Çıkardıktan sonra sütyenini aldım ve içini kokladım. “Sütyenin bu kadar güzel kokuyorsa onlar nasıl kokuyor acaba” dedim ve “bakmak ister misin” dedi. Çok tahrik olmuştum bu lafıyla. Onu tekrar yatağa yatırdım ve memelerini güzelce kokladıktan sonra emmeye başladım. “Her yerini öpmek istiyorum” dedim ve o da “seninim tamamen” dedi. Artık izin vereceğini biliyordum ve göğüslerinden itibaren öperek amına doğru indim. Amını şortundan doğru öpmeye başladım ve daha sonra da düğmesini çıkardım indirdim. İçinde siyah külodu vardı. Külodunu da çıkardım. Amı tertemizdi, gelmeden önce temizlediği belli oluyordu. Amını güzelce emdim. İnliyordu, çok hoşuna gitmişti ve amı da ıslanmıştı. Sikimi çıkardım ve göğüslerinden itibaren gezdirdim. Sokmadan önce amına doğru sikimle vurmaya başladım ve daha sonra da daracık amına sikimi soktum. İlk soktuğumda çığlık attı ve daha sonra da inlemeye başladı. Ben hızlandıkça daha çok inliyordu ve bu beni daha çok azdırıyordu. Gidip geldikten sonra artık boşalmaya yakın olduğumu hissettim ve sikimi çıkartıp göbeğine attırdım. Ben attırdıktan hemen sonra da kapı çaldı ve panik oldum. Evleri zaten giriş kattaydı ve ben de arka balkondan çıktım gittim.

Özgür Kız

Özgür Kız

İyiler her zaman kazanır !
Özgür Kız

    Bir cevap yazın

    Mail adresiniz kesinlikle yayınlanmaz. *